Fotografia z drona oferta

 

Nasza oferta obejmuje realizacje ujęć filmowych i zdjęć z drona głównie na terenie Małopolski. Do szczególnych realizacji przewidujemy dojazd na terenie całego kraju. Posiadamy najwyższe uprawnienia umożliwiające wykonanie zlecenia w nieomal każdych warunkach za wyjątkiem stref całkowicie zamkniętych dla lotów dronem. 

 

Fotodron360

 

Specjalizujemy się w zdjęciach i materiałach filmowych realizowanych przy pomocy kilku dronów od średnio zaawansowanych po profesjonalne konstrukcje. 

 Jakość naszych usług jest na najwyższym poziomie, szczegółowo badamy potrzeby klientów i spełniamy ich oczekiwania. Mamy bardzo duże doświadczenie w wykonywaniu produkcji dla firm, ale też dla osób prywatnych. Nasze portfolio stworzone jest z ujęć na potrzeby: wizualizacji, eventów, imprez masowych, koncertów, przeprowadzenia inspekcji, teledysków, wesel, ślubów, promocji regionów lub firm. Wszystkie nasze realizacje są wykonywane z należytą starannością i kreatywnością. Filmowanie dronem oraz wykonywanie zdjęć z powietrza to świetna możliwość urozmaicenia i pokazania innych, nowych perspektyw.

 

 

Zdjęcia z drona

Nasza oferta obejmuje zdjęcia z drona z pośród trzech dostępnych modeli. Od Mavica 2 Zoom, lekkiego i przenośnego drona, którego atutem jest niewygórowana cena za usługę,  poprzez Phantom 4 Pro z dużą 20 Mpix matrycą i bardzo dobrą optyką a skończywszy na najwyższej jakości zdjęć z kamery Zenmuse X5 16 Mpix oraz wymienną optyką, zainstalowaną na dużym i profesjonalnym dronie  DJI Inspire 1 PRO. 

Każdy wymieniony sprzęt realizuje również zdjęcia poklatkowe, zdjęcia HDR o podwyższonej dynamice, filmy poklatkowe. 

Filmy z drona

 Filmy o jakości 4K Ultra HD, dzięki dronom o wymiennej optyce oraz uniwersalności drona ze zmienną ogniskową jesteśmy w stanie wykonać każde kadry od ujęć szerokokątnych po nawet lekkie tele odpowiadające ekwiwalentom ogniskowej 100mm. Nasz sprzęt oferuje w pełni manualne lub półautomatyczne ustawiania parametrów filmowania. 

Gdzie pracujemy?

Rejon Małopolski. W otwartym terenie, pomieszczeniach, miastach. Posiadamy najwyższe możliwe uprawnienia pilota drona, mamy możliwość wykonania zleceń również w strefach kontrolowanych CTR po otrzymaniu stosownych zgód na lot. 

 

Nasze drony

 

Mavic 2 Zoom

Phantom 4 Pro

Inspire 1 z kamerą Zenmuse x5

 

Niewielki przenośny ale równocześnie dron z bogactwem możliwości, dużym zasięgiem, zmiennoogniskowym obiektywem z funkcją optycznego zoom x2. Zdjęcia o rozdzielczości 12 mpix, panoramy, materiał wideo jakości 4K. 

Dron do zastosowań półprofesjonalnych, matryca wielkości 1″, jasny i ostro rysujący obiektyw stało ogniskowy, użyteczny zakres ISO do 1600. Możliwość wykonania dobrej jakości ujęć nocnych.  

W pełni profesjonalna jednostka wyposażona w kamerę z możliwością wymiany obiektywów, najwyższa jakość obrazu dzięki bardzo dobrej matrycy 

 

 Mavic 2 Pro

Kolejny niewielki ale bardzo poręczny dron wyposażony w matrycę 1″ dobrze sprawujący się w gorszych warunkach oświetleniowych, doskonałej jakości zdjęcia i materiały video. 

 

 

Przewiń do góry