filmy z drona oferta

 

 

Profesjonalne filmy z drona to coraz popularniejsza forma reklamy i promocji. Drony pozwalają na uzyskanie niezwykłych ujęć z perspektywy lotu, co dodaje wyjątkowości i atrakcyjności nagraniom. Filmy z drona są szczególnie przydatne w branży budowlanej, developerskiej, przy inwestycjach miejskich, gdzie pozwalają zaprezentować obiekty z różnych perspektyw. W turystyce pokazując piękno całego terenu oraz atrakcje turystyczne z lotu ptaka.

Zaletą profesjonalnych filmów z drona jest możliwość uzyskania niezwykłych ujęć z lotu ptaka, które są niemożliwe do osiągnięcia za pomocą innych technik. Drony pozwalają również na uzyskanie ujęć z różnych perspektyw i kątów, co sprawia, że filmy są bardziej atrakcyjne i interesujące dla odbiorców. 

 

   • Filmy reklamowe z drona pozwalają uzyskać unikalne i niezwykłe ujęcia, które trudno uzyskać z innych perspektyw.
   • Filmy dokumentalne z drona pozwalają uzyskać ujęcia z lotu ptaka, co daje lepsze zrozumienie przestrzeni i kontekstu.
   • Filmy krajobrazowe z drona pozwalają one uzyskać niezwykłe ujęcia panoramiczne i umożliwiają filmowanie trudno dostępnych miejsc.
   • Filmy sportowe z drona pozwalają znaleźć się tam gdzie człowiek nie jest w stanie podejść osobiście oraz uzyskać unikalne ujęcia z lotu ptaka.
   • Filmy z eventów i wydarzeń z drona takich jak koncerty, festiwale, miejskie wydarzenia. 
   • Nagrywania filmów reklamowych dla firm lub inwestorów, gdzie drony mogą umożliwić uzyskanie unikalnych i atrakcyjnych ujęć.

 

Misje według zaprojektowanych tras nawigacyjnych GPS

 

Nasza specjalność to misje według punktów trasy czyli precyzyjnie zaplanowane loty jeszcze na komputerze w profesjonalnej aplikacji. Tak przygotowaną misje realizujemy już na miejscu u klienta, dron w trakcie trwania takiej misji wykonuje ściśle określone i zaplanowane zadania poruszając się po wytyczonej trajektorii lotu. W trakcie trwania misji dron kontroluje pochylenie kamery, prędkość, wysokość lotu oraz kierunek w jakim nagrywany jest materiał.  Ogromną zaletą takich misji jest możliwość wykonania w określonych odstępach czasu dokładnie takich samych przelotów. Tak zarejestrowany materiał lub zdjęcia mogą zostać następnie użyte do opracowania filmów lub zdjęć porównawczych zmian jakie zaszły na nagranych materiałach w czasie. Jesteśmy w stanie wykorzystać do misji nawet trasy GPS przygotowane przez klienta na podstawie własnych projektów. 

  • filmy z drona kraków

 

Nasze przykładowe filmy z drona

 

Dokumentacja inwestycji budowy trasy S7 Widoma, przelot 18km CAŁOŚĆ trasy z drona

 

Jesień i zima w Krakowie – przykład możliwości wykonywania lotów według zaplanowanej trasy oraz powtarzania ich w dowolnym późniejszym czasie

 

Budowa linii tramwajowej Górka Narodowa Kraków

 

Trasa Łagiewnicka w Krakowie prezentacja

 

 

Zapraszamy na naszą stronę „Kraków z nieba” wszystkie prezentowane tam materiały są wykonane przez nas. 

Nasze portolio

Scroll to Top