Fotografia z drona oferta

Zdjęcia lotnicze Kraków

 

Fotografia z drona to rodzaj fotografii, w której zdjęcia są wykonywane za pomocą bezzałogowego statku powietrznego z kamerą na pokładzie. Drony są szczególnie przydatne do fotografowania trudno dostępnych miejsc lub uzyskania widoków z lotu ptaka, odkrywają dla nas rzeczy niewidoczne z ziemi.  Ukazują świat, miasto, inwestycje, przyrodę z nowej niedostępnej do tej pory perspektywy. 

Dokumentacja inwestycji z drona natomiast to sposób na uzyskanie dokładnych i aktualnych zdjęć terenu, na którym prowadzone są prace. Dzięki fotografiom z drona można łatwo monitorować postępy prac i sprawdzać, czy są one wykonywane zgodnie z planem. Nowoczesne drony pozwalają również wykonać zdjęcia lub filmy w różnych przedziałach czasu z dokładnie z tego samego miejsca na niebie oraz z dokładnością do kilku metrów. Tak wykonane ujęcie można w znakomity sposób wykorzystać do porównania zmian w trakcie trwania inwestycji.

Zdjęcia z drona są również często wykorzystywane w branży nieruchomości, gdzie pozwalają uzyskać atrakcyjne widoki na nieruchomość i jej otoczenie. Są również przydatne w turystyce, gdzie mogą być wykorzystywane do promowania atrakcji turystycznych lub do tworzenia panoramicznych widoków. Jednym z zastosować dla fotografii lotniczej są zdjęcia i panoramy 360 stopni

Nasza oferta fotografii z drona obejmuje różne usługi, takie jak fotografowanie budynków, terenów inwestycyjnych, nieruchomości, hoteli czy atrakcji turystycznych. Zaletami fotografii z drona jest możliwość uzyskania dokładnych i atrakcyjnych widoków z lotu ptaka oraz szybkość i wygoda wykonania zdjęć. Ponadto, fotografie z drona są znacznie tańsze niż te wykonywane za pomocą helikoptera lub samolotu.

 

Nasze zdjęcia z drona

 

Specjalizujemy się w zdjęciach i materiałach filmowych realizowanych przy pomocy kilku dronów od średnio zaawansowanych po profesjonalne konstrukcje. Mamy za sobą lata doświadczeń w branży fotograficznej. 

 Jakość naszych usług jest na najwyższym poziomie, szczegółowo badamy potrzeby klientów i spełniamy ich oczekiwania. Mamy bardzo duże doświadczenie w wykonywaniu produkcji dla firm, ale też dla osób prywatnych. Nasze portfolio stworzone jest z ujęć na potrzeby: wizualizacji, eventów, imprez masowych, koncertów, przeprowadzenia inspekcji, teledysków, wesel, ślubów, promocji regionów lub firm. Wszystkie nasze realizacje są wykonywane z należytą starannością i kreatywnością. Filmowanie dronem oraz wykonywanie zdjęć z powietrza to świetna możliwość urozmaicenia i pokazania innych, nowych perspektyw.

 

 

Nasze drony

 

Mavic 2 Zoom

Phantom 4 Pro

Fotografia z drona

Inspire 1 z kamerą Zenmuse x5

Fotografia z drona 

Niewielki przenośny ale równocześnie dron z bogactwem możliwości, dużym zasięgiem, zmiennoogniskowym obiektywem z funkcją optycznego zoom x2. Zdjęcia o rozdzielczości 12 mpix, panoramy, materiał wideo jakości 4K. 

Dron do zastosowań półprofesjonalnych, matryca wielkości 1″, jasny i ostro rysujący obiektyw stało ogniskowy, użyteczny zakres ISO do 1600. Możliwość wykonania dobrej jakości ujęć nocnych.  

W pełni profesjonalna jednostka wyposażona w kamerę z możliwością instalacji obiektywów o różnej ogniskowej dobranej pod konkretne zlecenie, najwyższa jakość obrazu dzięki bardzo dobrej matrycy formatu m4/3. Filmy jakości 4K, zdjęcia o rozdzielczości 16 Mpix 

 

 Mavic 2 Pro

Kolejny niewielki ale bardzo poręczny dron wyposażony w matrycę 1″ dobrze sprawujący się w gorszych warunkach oświetleniowych, doskonałej jakości zdjęcia i materiały video jakości 4K.  

 

Fotografia z drona

Nasza oferta obejmuje zdjęcia z drona z pośród trzech dostępnych modeli. Od Mavica 2 Zoom lub Pro, lekkiego i przenośnego drona, którego atutem jest niewygórowana cena za usługę,  poprzez Phantom 4 Pro z dużą 20 Mpix matrycą i bardzo dobrą optyką a skończywszy na najwyższej jakości zdjęć z kamery Zenmuse X5 16 Mpix oraz wymienną optyką, zainstalowaną na dużym i profesjonalnym dronie  DJI Inspire 1 PRO. 

Każdy wymieniony sprzęt realizuje zdjęcia RAW, poklatkowe, zdjęcia HDR o podwyższonej dynamice. Posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie w fotografii od studyjnej, poprzez reporterską, modową, reklamową do fotografii lotniczej. Doskonałą znajomość obróbki zdjęć, składu panoram, obróbki zdjęć HDR.  Oddajemy Państwu materiał opracowany perfekcyjnie. 

 

Gdzie pracujemy?

Rejon Małopolski. W otwartym terenie, pomieszczeniach, miastach. Posiadamy najwyższe możliwe uprawnienia pilota drona, mamy możliwość wykonania zleceń również w strefach kontrolowanych CTR po otrzymaniu stosownych zezwoleń na lot. 

 

Zobacz nasze zdjęcia i filmy na naszej stronie Kraków z Nieba. To nasze portfolio, jakie zbudowaliśmy tworząc stronę o Krakowie, jego historii a przede wszystkim fotografia i filmy z drona w naszym wykonaniu. 

Scroll to Top